Debakl juniora, pobjeda pionira!

Napisao/la :Igor Franković // Nedjelja, 13 Listopad 2019 17:00
U proteklom tjednu, tjednu iza nas, nakon boda osvojenog od strane juniorske momčadi protiv Vinodola, uslijedio je potpuni debakl iste momčadi.
Naime, jedva skupljeni, otputovali su juniori na put kod Novigrada i njih 11 odigralo je samo jedno jedino poluvrijeme.

Nakon gubitka bodova razlikom od 13:0 jasno su dali do znanja kolegama koji danas nisu ni htjeli doputovati na utakmicu što misle o njihovom postupku i na taj im se način i zahvaliti na svemu što su do sada učinili za ovu momčad te nisu niti istrčali na drugo poluvrijeme.
Drugi je to debakl juniora ove sezone. Uz dosadašnji doživljen kod Pomorca, isti im se dogodio danas kod Novigrada.

Kadeti, koji su isto bili načeti, nedolaskom juniora i određeni su dio svoje ekipe morali preusmjeriti u juniorsku momčad, hrabrom su igrom odigrali u konačnici 0:0 i ugrabili zasluženi bod.

Još su jutros momčadi U-9 i U-11 pobijedile na Valbruni nogometaše Novigrada, dok je momčad U-11 B, poražena na gostovanju u Štinjanu.

Bodove su jučer uzeli i pioniri. Mlađi odigravši neodlučeno 1:1 protiv Orijenta 1919, dok su stariji svladali istog protivnika golom Davida Jurića dvije minute prije kraja za konačnih Rovinj-Orijent 2:1