Polovičan uspjeh mlađih kategorija Kluba

Napisao/la :Igor Franković // Ponedjeljak, 30 Rujan 2019 07:07
I ovoga su vikenda sve mlađe dobne kategorije izuzev momčadi U-11 B, bile aktivne.
Najmlađi su zbog viroze trenera GianAntonia Krizmanića utakmicu sa Rudarom odgodili, dok su njihovi kolege iz U-11 i U-9 bili uspješni u oba susreta protiv vršnjaka iz Pazina zabilježivši dvije pobjede.

U subotu su prilično osakaćeni neigranjem nekolicine igrača zbog ekskurzije pioniri trenera Ecia Krizmanića pokazali kako se bori za svoju momčad, isto kao i mlađi pioniri Nadana Zaharije protiv suparnika i starijeg i brojnijeg.

Mlađi su jako brzo, dok se nisu ni snašli gubili i 0:1 i 1:2 ali su se fanatičnom borbom svaki put vratili. Najprije na 1:1 preko Luke Đurića, na 2:2 preko Marka Uljanića, a Marko je postigao i gol kojim su “klinci” prešli u vodstvo od 3:2. Ali desetak minuta prije kraja, doduše iz zaleđa, igrači Pomorca stigli su do boda u konačnih 3:3.
Kostrenjani su i nadalje bez poraza, a sama ta činjenica pokazuje koliko su energije utrošili naši igrači da bi došli do vrijednog boda.

Pioniri su pak pokazali kako inat može učiniti pravo malo čudo. I nakon takve prezentacije sa pravom su lideri svog natjecanja. U svemu su nadigrali suparnika i preko Roka Zgrablića, Diega Damuggie, Ivana Grževića, Davida Šćire i Giorgia Rocca slavili sa uvjerljivih 5:0

Kadeti i juniori pretrpjeli su poraz kod Zameta u Rijeci.
Kadeti su u čitavoj utakmici dominirali, čak i u trenucima sa igračem manje, no nisu anulirali rani gol domaćina iz 13-te minute te su poraženi sa minimalnih 1:0

Juniori su bez kažnjenih i povrijeđenih igrača nadopunili kadar sa dijelom kadetske momčadi i do same završnice imali veliki bod na kontu. Rano vodstvo domaćina iz druge minute anulirao je Gabrijel Perja na izmaku prvog poluvremena. Domaćin je u vodstvo došao deset minuta prije kraja, a Rovinjci su jurnuli po zasluženi bod. No, iz kontre minutu prije kraja Zamet dolazi do pobjede i konačnih 3:1