MLAĐI I STARIJI PIONIRI ODIGRALI 'GENERALKE'

Napisao/la :Igor Franković // Ponedjeljak, 02 Rujan 2019 09:56

U subotu su posljednje pripremne utakmice pred prvenstvo koje počinje slijedećega vikenda, odigrale rovinjske U-13 i U-15 kategorije, a za suparnika imali su momčad Pazinke.

Golovima Ivana Grževića, Marka Uljanića, Andija Bešića i Manuela Poropata igrači trenera Zaharije slavili su protiv pazinskih vršnjaka sa 4:1.

Pobjedu su ostvarili i stariji pioniri. I to uvjerljivu od 8:1, premda su pazinski nogometaši poveli već na samom početku utakmice. Do poluvremena je izjednačio Ivan Gržević nakon centaršuta Diega Damuggie. A u nastavku rapsodija Krizmanićevih igrača. David Šćira sa tri pogotka, Tino Peteh, David Jurić, Ivan Pivac i Roko Zgrablić sa po jednim donijeli su na kraju visoku pobjedu.

Prije no što slijedeće subote “kanarinci” odu na gostovanje kod Halubjana, još ih čeka i pretkolo Kupa u kojemu u srijedu sa početkom od 17,30 u goste dolaze Banjole.