Istarski derbi završio bez pobjednika ROVINJ-MLADOST 1:1

Napisao/la :Igor Franković // Subota, 18 Svibanj 2019 20:48

Utakmicu 28. kola odigrali su ove subote nogometaši Rovinja i Mladosti iz Fažane, a koja je završila bez pobjednika 1:1.

Tko zna kako bi sama utakmica tekla da je sudac u 4. minuti susreta dosudio čisti jedanaestarac za Rovinj kada je Krajcar po lijevoj strani ušao u šesnaesterac gdje je srušen od gostujućeg igrača.

U 12. minuti imali su Rovinjci prvu ozbiljniju priliku, kada je Krajcar lijepo asistirao za Karla Karlovića no vratar Mladosti lijepo brani. U drugom poluvremenu u 53. minuti gosti lobaju vratara Bugarina za vodstvo gostiju 1:0. Tada Rovinjci a posebice ulaskom Špiranca ubacuju u brzinu više i nakon slobodnjaka u 70. minuti Kazalac odbijenu loptu posprema u mrežu za 1:1.

Samo desetak minuta kasnije imao je Kazalac još jednu stopostotnu priliku no gostujući vratar sjajno brani za konačnih 1:1 na Valbruni.

U pretposljednjem kolu Kanarinci gostuju u Pazinu.

ROVINJ – MLADOST /F/ 1:1

Strijelci: 0:1 Halilović 53´, 1:1 Kazalac 70´

ROVINJ: Bugarin, Karlović, Vidan, Stojanov (od 54. Špiranac), Rojnić, Kajtazi, Krajcar, Karlović (od 81. Tanković), Kozelac, Bilić, Rudela.

MLADOST /F/: Tončinić, Hasanbašić, Ristić, Krasniqi (od 73. Milotić), Paus, Halilović, Vujica, Bogdan, Funčić, Kostešić (od 89. Baf), Bradarić.