Rojnić i Kazalac za pobjedu Rovinja nad Otočcem

Napisao/la :Igor Franković // Ponedjeljak, 08 Travanj 2019 09:00

Na rovinjskoj Valbruni ove je subote odigrana utakmica redovnog 22. kola Četvrte nogometne lige u sklopu kojeg su, igrači trenera Alena Jurića, ugostili nogometaše Otočca.

Prvih 45 minuta bilo je za zaborav, blijeda igra ekipa sa obje strane dok se u nastavku utakmice, rovinjski nogometaši bude nakon ulaska dvojice iskusnih na travnjak, Špiranca i Rudele.

Upravo je pritisak na gol gostiju urodio plodom u 77. minuti kada Rojnić, nakon udarca iz kuta, zabija glavom za 1:0 dok Damir Kazalac nekoliko minuta kasnije povisuje na 2:0. Konačnih 2:1 postavlja Bogdanić u sučevoj nadoknadi nakon opuštanja domaćina.

Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast 17-godišnjem Mateju Matijeviću, inače rovinjskom sportašu koji nas je tragično napustio.

ROVINJ – OTOČAC 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Rojnić (77′), 2:0 Kazalac (88′), 2:1 Bogdanić (90+3′).
Žuti kartoni: M. Karlović, Vidan, Rudela, Matić (Rovinj), Draženović, Špoljarić (Otočac).

ROVINJ: Marić, M. Karlović, Vidan, Rojnić, Kajtazi (od 46′ Špiranec), Krajcar, K. Karlović (od 46′ Rudela), Kazalac, Batelić. Hoxha, Bilić (od 77′ Stojanov).
Trener: Alen Jurić

OTOČAC: Krznarić, Benčić, Draženović, J. Smolčić, Banić, Tonković, Bunjevčević (od 81′ M. Smolčić), Bogdanić, Starčević, Ostović (od 32′ Muhar), Cindrić (od 63′ Špoljarić).
Trener: Darko Vukić