Vidan u posljednjoj sekundi zabio za remi Rovinja na Valbruni

Napisao/la :Igor Franković // Subota, 23 Ožujak 2019 17:31

Unatoč brojnim ozljedama, dobru utakmicu  odigrali su nogometaši Rovinja u sklopu 19. kola u kojem su na svojoj Valbruni ugostili nogometaše Uljanika gdje su odigrali nerješeno 2:2.

U vrlo dobroj utakmici sa obje strane, prvi su do pogotka stigli žuto-plavi Kanarinici koja su poveli golom Kazalca u 16. minuti.

Odličnu priliku imali su gosti koji u 28. minuti tresu prečku dok je dvije minute kasnije Kazalac ponovno zatresao gostujuću mrežu no pomoćni sudac podigao je zastavicu kojom je signalizirao zaleđe.

Sjajnu priliku imao je Batelić u 34. minuti kada je pucao sa 20-ak metara no lopta je završila desetak centimetra iznad grede.

Na početku drugog djela utakmice, Karlović je sjajno proigrao Kazalca koji je imao još jednu odličnu priliku no šutira tik uz gol dok je samo pet minuta kasnije, u 60. minuti Bilić još jednom pogodio uz samu vratnicu.

U 68. minuti gosti preko Agaja pogađaju za izjednačenje dok u 86. minuti gosti Jokić zabija za vodstvo 2:1.

Kad se mislilo da je sve gotovo, Rovinjci stižu do pogotka vrijednog boda.

Igrale su se posljednje sekunde sučeve nadoknade kada gosti iz Pule fauliraju Karlovića na 40-ak metara od gola a tada iz slobodnjaka zabija Deni Vidan za konačnih 2:2.

"Bila je ovo teška utakmica gdje smo zasluženo stigli do boda. Ostaje žal za neiskorištenim prilika no gledamo naprijed prema utakmici sa Naprijed iz Hreljina." rekao je nakon susreta trener Rovinja, Alen Jurić.